Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne powinny współgrać z wystrojem wnętrza, w którym zostaną zamontowane oraz być funkcjonalne. Na komplet drzwi składają się skrzydło drzwiowe, ościeżnica oraz okucia, które muszą być odpowiednio dopasowane.

Bogactwo asortymentu sprawia, że dostępne są skrzydła wewnętrzne wykonane z różnego materiału, o zróżnicowanej budowie, wymiarach i sposobach ich otwierania. Na co więc się zdecydować wśród szerokiego wachlarzu wyboru?

Wybieramy odpowiednie drzwi wewnętrzne

Podstawą podczas wybierania drzwi wewnętrznych jest dokładne wymierzenie otworu drzwiowego oraz dobranie odpowiedniej szerokości skrzydła. Jeśli chodzi o modele standardowe, to są one dostępne w rozmiarach od 60-100 cm. W przypadku jeszcze szerszych drzwi, można kupić modele dwuskrzydłowe, które świetnie nadają się do pomieszczeń reprezentatywnych typu salon.

Szeroki wybór drzwi wewnętrznych

Niezwykle istotne jest także dobranie odpowiedniego sposobu otwierania drzwi.

Bogactwo asortymentu sprawia, że można kupić:

  • drzwi uchylne
  • drzwi przesuwane
  • drzwi składane czy też harmonijkowe

Decydując się na prawe czy lewe skrzydło konieczne jest pozostawienie wolnej przestrzeni, aby możliwe było swobodne otwieranie drzwi, a więc pod uwagę należy wziąć rozmieszczenie mebli i włączników światła.

Obecnie można pozwolić sobie na zakup drzwi, które będą pasować do każdej aranżacji wnętrza. Dostępne są proste i eleganckie modele, nowoczesne czy uniwersalne wzory, jak również można dopasować kolor okleiny skrzydła oraz ilość przeszkleń do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Udowadniamy, że drzwi wewnętrzne na wymiar mogą być ozdobą mieszkania i mieć realny wpływ na wystrój wnętrz

Wybór takiego rozwiązania jak drzwi wewnętrzne na wymiar to działania, które najczęściej podejmuje się podczas prac wykończeniowych. Chociaż ten element wyposażenia ma być przede wszystkim funkcjonalny, nie warto zapominać o tym, jaki wpływ może mieć na aranżację wnętrz.

Lekkie, jasne, przeszklone drzwi mogą rozświetlić pomieszczenie. Z kolei ciężkie, masywne rozwiązania nadają przestrzeni charakterystycznej elegancji, którą trudno osiągnąć w jakikolwiek innych sposób. Zachęcamy do przekonania się na własnej skórze, jak profesjonalne drzwi na wymiar mogą odmienić Państwa dotychczasową aranżację i podkreślić akcenty, na których najbardziej Państwu zależy.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne na wymiar czy nieco bardziej klasyczne warianty?

Nowoczesne drzwi wewnętrzne na wymiar, które przepięknie harmonizują z innymi elementami przestrzeni sprawią, że cały wystrój będzie wyglądał na bardziej dopracowany i przemyślany. Któż nie chciałby osiągnąć takiego efektu? Proponujemy Państwu różnorodne wersje kolorystyczne, warianty z przeszkleniami, modele zachwycające nowoczesnymi detalami, jak i nieco bardziej klasyczne warianty. Jesteśmy przekonani, że taka mnogość dostępnych opcji pozwoli Państwu wybrać idealne drewniane drzwi wewnętrzne na zamówienie.

Jak znaleźć idealne nowoczesne drzwi wewnętrzne na wymiar?

Na naszej stornie znajdą Państwo wiele przykładów, które pokazują, jaką różnorodność mogą przedstawiać drzwi wewnętrzne na zamówienie. Fotografie można potraktować jako źródło inspiracji. Chętnie podejmiemy się również wykonania zleceń, które całkowicie odbiegają od naszych wcześniejszych realizacji. Z ambicją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu. Ta pasja przekłada się na to. jak prezentują się nasze drewniane drzwi wewnętrzne na wymiar.

Nasza praca w dużej mierze polega również na doradztwie. To dlatego:

1. Gorąco zachęcamy do konsultowania z nami Państwa pomysłów – zacieśniona współpraca z klientem przynosi najlepsze efekty i zwiększa zadowolenie odbiorcy z końcowego efektu

2. Zapraszamy do zadawania pytań – Kontakt z klientem jest dla nas niezwykle ważny i bardzo dbamy o to, żeby czuli się Państwo swobodnie i komfortowo podczas współpracy z nami. Zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, a w razie jakichkolwiek niejasności, do zwrócenia się o pomoc do naszych ekspertów.