Szafy na wymiar

Szafy na wymiar

W każdym mieszkaniu lub domu niezbędnym elementem wyposażenia jest szafa. Bez niej zapanowałby olbrzymi chaos. Trudno wyobrazić sobie wygodne przechowywanie ubrań i innych potrzebnych rzeczy bez wygodnych i funkcjonalnych szaf. Odpowiednio dobrana szafa stanowi miejsce, w którym możemy schować wszystkie potrzebne nam rzeczy. Pomaga utrzymać porządek i zorganizować przestrzeń. Aby mieć pewność, że ten mebel odpowiada wszelkim naszym oczekiwaniom, warto zdecydować się na zamówienie szafy na wymiar.

 

Dlaczego warto zdecydować się na zamówienie szafy na wymiar?

Jeżeli posiadamy bardzo duże, przestronne mieszkanie, zmieści się w nim bez problemu każda szafa. W takim przypadku możemy w zasadzie dowolnie wybierać wstawiane meble, dokupować kolejne szafki, regały czy systemy modułowe. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku, gdy w naszym mieszkaniu przestrzeni brakuje. W takiej sytuacji aranżacja wnętrza musi być bardzo przemyślana, a gotowe meble dostępne w sklepach nie zawsze odpowiadają naszym potrzebom.

Szafy na wymiar - przykładowa szafa

 

Problemem zarówno w dużym, jak i małym mieszkaniu może być zagospodarowanie wnęki na szafę. Szafy w sklepach dostępne są jedynie w kilku standardowych rozmiarach. Prawie zawsze oznacza to, że zostanie trochę niezagospodarowanego miejsca z boku i u góry. Bardzo często kłopotliwe może być również wykorzystanie miejsca w pomieszczeniu o nietypowym kształcie – na przykład posiadającym skosy czy wąskie przestrzenie.

W takich przypadkach zamiast męczyć się, usiłując ustawić nie do końca odpowiednią szafę ze sklepu o wiele lepszym rozwiązaniem będzie zamówienie mebli na wymiar. Nasi projektanci pomogą Państwu stworzyć szafę dopasowaną idealnie do Państwa potrzeb. Przeanalizują oni przestrzeń w Państwa mieszkaniu i zaproponują najlepsze rozwiązania lub pomogą wcielić w życie Państwa pomysły.

 

Szafy na wymiar w Rybniku

Szafy na wymiar, które wykonujemy, są bardzo estetyczne i trwałe. Nasza firma od 1958 roku produkuje meble na wymiar. Łączymy pasję i tradycję z wykorzystaniem nowoczesnych metod produkcji. Pomagamy wkomponować meble w nietypową architekturę. W ten sposób mogą Państwo zyskać szafę, która jest idealnie dopasowana do przestrzeni w Państwa domu oraz dodatkowe wolne miejsce.

Realizujemy również nietypowe zlecenia i wykonujemy nietypowe szafy: na przykład w oryginalnym kształcie, z wykorzystaniem drzwi przesuwnych, łamanych, z wykorzystaniem systemów narożnych wewnętrznych lub zewnętrznych.

Wykonujemy szafy w różnych stylach, zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. Szeroki wybór materiałów sprawia, że możemy Państwu zaproponować stworzenie mebli idealnie dopasowanych do aranżacji mieszkania i Państwa gustu. Nie trzeba się przy tym obawiać wysokich kosztów.

Szafa na wymiar nie musi być wcale droższa od szafy kupionej w sklepie. Wszystko zależy od projektu. Na początku ustalamy z klientem budżet, jaki ma on do dyspozycji i informujemy o wszystkich kosztach. Wszystkie oferowane przez nas meble są bardzo solidne i trwałe.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo także:

  • meble pokojowe

 

Najwyższej jakości szafy na wymiar w stylu zarówno nowoczesnym, jak tradycyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą szaf. Studio Kuchenne Rybnik – zapraszamy.